CAMBERETE Miloše Kavického

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


Hledání



RSS

Vážení přátelé kladenské kultury,

přicházíme k Vám v předvánočním čase s programovým přehledem Středočeského divadla Kladno na prosinec a leden a navíc též s tipem na únor roku 2010. Vzhledem k rozsáhlosti programu Vám zasílám dva maily, jeden s prosincem, druhý s lednem.


Programová nabídka je jako vždy velmi pestrá a věříme, že uvítáte také možnost včasné rezervace vstupenek na období po Vánocích a Novém roce. Vstupenky do divadla jsou vždy vítaným dárkem pod vánočním stromečkem a obdarovaným přinesou větší radost než dárky materiální povahy. Pokud si nejste jisti správným výběrem, můžete své blízké potěšit třeba divadlenkami, slevovými kupony na kmenová představení repertoáru Středočeského divadla Kladno.



A co Vás v příštích týdnech a měsících čeká? Samozřejmě reprízy nejnovějších kusů (hrdinský epos se zpěvy a Davidem Matáskem JAROMÍR JÁGR, KLADEŇÁK a komedie ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU) a dalších oblíbených titulů repertoáru kladenského divadla, Mikulášská, silvestrovské představení, představení hostů, koncerty, představení pro děti a také další premiéra, která se chystá na předposlední týden v lednu.



Malá odbočka – v listopadové premiéře - komedii ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU, uvidíte nejen výtečné divadlo, ale uslyšíte také spoustu dobových šlágrů. Naživo. Hrají a zpívají je kladenští herci, podobně jako hráli v Tajném deníku Adriana Molea.





K prosinci a lednu dáváme již nyní do prodeje vstupenky na vybrané únorové tituly, zatím je v prodeji jeden velmi exkluzivní koncert - ve čtvrtek 25. února 2010 vystoupí ve Středočeském divadle Kladno legenda české country - skupina FEŠÁCI. Půjde o výroční koncert se vzpomínkou na Michala Tučného a s Fešáky vystoupí i Michaela Tučná. Začátek koncertu je stanoven na 19:30 hod., aby ho stihli i ti, kteří do práce dojíždějí mimo Kladno nebo z jiných důvodů nestíhají standardní začátky akcí od 19 hodin. Samozřejmě rádi uvítáme i mimokladenské návštěvníky.



Následuje programový přehled na prosinec, leden a náš únorový tip - Fešáci s Michaelou Tučnou.



PROSINEC 2009



úterý 1. 12. 9.00 a 11.00 JAROSLAV UHLÍŘ - HODINA ZPÍVÁNÍ, ZKOUŠENÍ

Hodinový komponovaný program určený pro malé i velké uši, ve kterém si děti i dospělí mohou se samotným autorem za jeho klavírního doprovodu zazpívat známé písně s texty Zdeňka Svěráka, jako jsou skladby „Každý den", „Není nutno", „Loupežnická"atd., ale i písně novější, které jsou známé především z populárního televizního programu „Hodina zpěvu".



úterý 1. 12. 19.00 Brixi, Macourek, Lipský, Smejkalová: ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU

Bláznivá situační komedie podle kultovního českého filmu. Dvě gangsterské bandy usilují uloupit šek na milión dolarů, který převáží jistý James Porter. Záhy je ovšem majitel šeku nalezen mrtev a do hry je vtažen nic netušící, ušlápnutý učitel Georg Camel. Zničehonic se ovšem i kolem nebohého pedagoga začnou zběsile kupit mrtvá těla. A navíc o něj začnou jevit zájem krásné ženy. A na to on rozhodně není zvyklý…! + ŽIVÁ HUDBA - legendární dobové písničky hrají živě herci kladenského divadla

Režie: O. Lážnovský Hrají: L. Homola, J. Slánský, J. Krafka, Z. Dolanský, Z. Velen, T. Petřík, V. Pavlasová, J. Zimová, J. Jiskrová, Š. Benoni, M. Večerka, R. Jíra, M. Rošetzký, S. Milková, Z. Mixová, K. Sekyrka



středa 2. 12. 19.00 Z. Egressy: PORTUGÁLIE (na točně – kapacita 110 míst)

Tak trochu jiná vesnička má středisková. Hra Portugálie se odehrává ve smyšlené maďarské vesničce v období postkomunistického přehodnocování života. Výjev, který se ve vesnici po příjezdu neznámého muže z města odehrává, je aplikovatelný na každou společnost v každé době. Tak trošku až hrabalovsko-menzelovský příběh. Každá postava hry po něčem touží, něco hledá a o něčem sní. Vyprávět o svých touhách je také to jediné co mohou dělat.

Režie: D. Špinar Hrají: J. Zimová, J. Krafka, J. Slánský, M. Večerka, L. Zbranková, L. Homola, D. Marková, R. Jíra



čtvrtek 3. 12. 19.00 P. Kolečko, T. Svoboda: JAROMÍR JÁGR, KLADEŇÁK

Kladenské jeviště jako hokejové kluziště! DAVID MATÁSEK v hlavní roli nového autorského projektu úspěšného českého dramatika Petra Kolečka a režiséra Tomáše Svobody. Hra věnovaná významné kladenské osobnosti, Jaromíru Jágrovi. Hrdinský epos se zpěvy balancující na hraně tragikomedie, pohádky a grotesky. A možná i muzikálu!

Režie: T. Svoboda Hrají: D. Matásek, M. Večerka, M. Rošetzký, J. Zimová, Š. Benoni, J. Krafka, Z. Velen, D. Marková, T. Petřík, R. Jíra a další



pátek 4. 12. 19.00 J. Kander, F. Ebb, B. Fosse: CHICAGO (host - Východočeské divadlo Pardubice)

Krimi muzikál, odehrávající se roku 1929 v Chicagu v atmosféře jazzových rytmů. Neomezené možnosti města na břehu Michiganského jezera přilákají Roxie Hartovou, jež sní o kariéře na jevišti a chce být stejně slavná jako kabaretní hvězda Velma Kellyová. Místo na žebříčku slávy se však obě setkají ve vězení, obviněny z úkladných vražd. Jejich obhajoby se ujme úspěšný právník, který z nich udělá v tisku oběti chlípných činů jejich manželů. Rozjede se mediální divadlo, ve kterém se Roxie, znalá špinavých triků, stane přes noc hvězdou první velikosti, zatímco Velma zůstává ve vězení…

Režie: P. Novotný Hrají: P. Janečková, M. Sikorová, L. Špiner, P. Dohnal, D. Novotná, J. Berko a další



neděle 6. 12. 15.00 MIKULÁŠSKÁ POHÁDKA S PŘEKVAPENÍM VE STŘEDOČESKÉM DIVADLE KLADNO

V letošní sezóně se soubor SDK vrátil k půvabné tradici tzv. Mikulášských pohádek. Speciálně pro jeden jediný den (6. prosince) nastudují oblíbení herci představení, které se – jak jinak! – dotýká kouzla Adventu, Vánoc, ale hlavně celého předvánočního nedočkavého těšení na Ježíška. Vydejte se tedy spolu s námi za Marií, Josefem, Andělem, Čertem či Třemi králi a podívejte se na veselou pohádku o příchodu Spasitele na svět, nejkrásnější a nejpoutavější příběh biblické historie. Na závěr celého kouzelného odpoledne rozdají pohádkové postavičky dětem dárky od jejich rodičů. Nečekejte, až Mikuláš se svými pomocníky dorazí k Vám domů, přijďte za nimi sami rovnou do divadla!

režie: O. Lážnovský Hrají: L. Zbranková, V. Pavlasová, J. Slánský, J. Krafka, Š. Benoni a další



středa 9. 12. 19.00 Z. Egressy: PORTUGÁLIE (na točně – kapacita 110 míst)



čtvrtek 10. 12. 19.00 S. King: MISERY

Paul Sheldon, úspěšný spisovatel, který se proslavil romantickými romány s hrdinkou Misery. Má jednoho zimního dne cestou k vydavateli autonehodu. Zachrání ho naštěstí jeho fanynka číslo jedna – Annie Wilkisová, bývalá zdravotní sestra. Bohužel Annie natolik miluje Misery, že nehodlá akceptovat fakt, že Misery je pouze fiktivní postava, kterou Sheldon v posledním díle série zabil. Jenže zkuste zavraždit Annie jediný smysl jejího života...

Režie: O.Lážnovský Hrají: L. Zbranková, J. Zimová, J. Krafka, Z. Velen



pátek 11. 12. 19.00 V. Sigarev: DETEKTOR LŽI (na točně - kapacita 110 míst)

Komedie o škodlivosti pravdy. Aby se Naděžda Petrovna dozvěděla, kde její manžel schoval peníze, pozve domů hypnotizéra. Manžel Boris však kromě doznání ohledně ukrytých peněz sdělí v "transu" svá hluboce osobní tajemství:kde skutečně sloužil jako voják, kolik peněz věnoval své choti na novou sukni, kolikrát jí byl v životě nevěrný. Nečekaný zvrat nastane v okamžiku, kdy se Boris probere z hypnózy a uvidí svou ženu v náručí hypnotizéra. V záchvatu žárlivosti pak přinutí hosta, aby zhypnotizoval také ji. Ve srovnání s tajemstvím Naděždy jsou však Borisovy lži lehoučké jako dětské hříchy. Tragickému rozuzlení musí zabránit sám host jediným možným krokem...

Režie: N. Penev Hrají: Z. Velen, L. Zbranková a J. Slánský



sobota 12. 12. 19.00 G. Aron: MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD (host - Divadlo Na Fidlovačce)

Můj báječný rozvod je velice laskavá komedie, kterou irská autorka věnovala všem, kteří nikoli vlastní vinou zůstali sami. Všechny postavy vytváří ELIŠKA BALZEROVÁ.

Režie: J. Kališová Hrají: E. Balzerová



neděle 13. 12. 19.00 Moliere: DON JUAN

Komedie o člověku, který si to s Bohem vyřídí sám. Don Juan neuznává žádnou autoritu, lže vlastnímu otci, zahrává si se smrtí a v neposlední řadě se srdci důvěřivých žen.

Režie: P. Khek Hrají: T. Petřík, L. Homola, S. Milková, R. Jíra, J. Slánský, Z. Dolanský, B. Janatková, V. Pavlasová, Š. Benoni, M. Večerka, P. Stach



pondělí 14. 12. 19.00 KOCIANOVO KVARTETO - KONCERT

Soubor byl založen v roce 1972 a svým názvem se hlásí ke slavnému českému houslovému virtuózovi Jaroslavu Kocianovi (1883-1950). Do dnešních dnů absolvoval soubor tisíce koncertů ve třiceti třech zemích světa. Kocianovo kvarteto patří k nejlepším českým komorním ansámblům. Jeho umělecká činnost je oceňována nejen v našem koncertním životě, ale zejména v zahraničí, USA, Kanadu a Japonsko nevyjímaje. Soubor se soustřeďuje kromě světového repertoáru velmi intenzivně i na hudbu 20. století, kterou se snaží prosazovat na koncertních pódiích. Vznik některých děl byl souborem přímo inspirován. Kocianovo kvarteto se tak stává zasvěceným interpretem hudby našeho věku, což je vysoce oceňováno odbornou veřejností.



úterý 15. 12. 19.00 Brixi, Macourek, Lipský, Smejkalová: ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU



středa 16. 12. 19.00 J. Buchan, A. Hitchcock: 39 STUPŇŮ (host - Dejvické divadlo)

Předlohou pro napsání této britské komedie se stal stejnojmenný, dnes už klasický film Alfreda Hitchcocka z roku 1935. Režisér David Ondříček vychází nejen z divadelního textu, který jeho autor napsal pro čtyři postavy, ale také se inspiruje Hitchcockovým filmovým zpracováním původního špionážního románu Johna Buchana z roku 1915. Hlavní hrdina Richard Hannay se podivnou shodou okolností dostane do nezáviděníhodné situace. V jeho bytě je zavražděna neznámá agentka a on se stane hlavním podezřelým. Začíná hon na zločince, během něhož se Hannay snaží nejen uprchnout, ale především nalézt a usvědčit pravé viníky.

Režie: D. Ondříček Hrají: J. Plesl, S. Babčáková, V. Neužil, D. Novotný



čtvrtek 17. 12. 19.00 P. Kolečko, T. Svoboda: JAROMÍR JÁGR, KLADEŇÁK



pátek 18. 12. 10:30 M. Pacek, R. Prošková: PUTOVÁNÍ SMŮLY ZA ŠTĚSTÍM (hraje Divadlo Lampion)

DRAHOMÍR MRÁZ, VÁCLAV RAŠILOV a další herci Divadla Lampion v pohybově taneční fantasy komedii s prvky hororu a grotesky. Na své dobrodružné pouti za štěstím prochází Smůla světy čtyř živlů, plnými podivných bytostí, zkoušek a nebezpečí, se kterými se vypořádá většinou právě díky svému outsiderství. Po poslední bitvě se ocitá opět na zemi, kde se setkává s nejtěžší výzvou – s láskou. Výpravná inscenace s pestrým hudebním žánrovým výběrem: od world music, přes hudbu vážnou a filmovou, až po techno a hip hop.

Režie: M. Pacek Hrají: J. Hubert, Z. Morávková, M. Lážnovská, W. Ritterová, T. Zemanová, V. Rašilov, M. Dusbaba, D. Mráz, C. Eftimiadisová, H. Hubertová a J. Svoboda



pátek 18. 12. 19.00 H. Krejčí, P.-H. Cami: KABARET NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ (derniéra, na točně - kapacita 110 míst)

V magickém kabinetu spatříte divadelní veleminimalistická až na dřeň díla - Hadrářova céra, Kouzelná zahrada, Idioti, Doktor Pouštík, Opilcovo dítě a také Klaštěnec z pralesa!!! To vše a ještě více monster v intimně-mini kabaretu na otočném jevišti, s živou hudbou, živým humorem, živými loutkami i krásnou dívkou pro všechno odvážné publikum!!! Pobavíme! Vyděsíme! Zajmeme a zaujmeme Vás! "Nebude to žádná limonáda!" řekl pan režisér.

Režie: O. Lážnovský Hrají: J. Krafka, Z. Velen, M. Večerka, J. Slánský, V. Pavlasová, L. Homola



sobota 19. 12. 19.00 HORNICKÝ PĚVECKÝ SBOR - J. J. Ryba: ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ

Hornický pěvecký sbor Kladno letos slavil loni 50 let od svého založení. Roman Makarius stojí v jeho čele už od roku 1961. Absolvoval s ním stovky koncertů, zúčastnil se řady pěveckých soutěží a hudebních festivalu, na kterých získal četná ocenění. Vystupoval také zhruba ve dvacítce evropských zemích. Vždy spolupracoval se špičkovými zahraničními i českými zpěváky, především pak se sólisty Národního divadla v Praze.



středa 23. 12. 19.00 THE BEATLES REVIVAL BAND - koncert

Love Me Do, She Loves You, I Want to Hold Your Hand, A Hard Day´s Night, Help! a řada dalších nezapomenutelných songů v podání jednoho z nejlepších revivalů nejlepší skupiny všech dob. Odložte herní konzole, vypněte své přehrávače s remasterovanými alby, odpojte USB flash paměti s mp3 soubory a přijďte si užít Beatles naživo spolu s kladenským revival bandem. Můžete snad prožít lépe předvečer Vánoc?



neděle 27. 12. 18.00 SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS: ADVENTUS DOMINI (v kostele Nanebevzetí Panny Marie)

Schola Gregoriana Pragensis byla založena Davidem Ebenem v roce 1987 (D. Eben absolvoval na pařížské konzervatoři obor "dirigování gregoriánského sboru" a v následující sezóně působil jako dirigent Choeur Grégorien de Paris). Schola Gregoriana Pragensis se intenzivně věnuje nahrávání a často koncertuje doma i v zahraničí (Itálie, Španělsko, Francie, Belgie, Nizozemí, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Švédsko, Norsko, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Israel, Japonsko). Nahrávky souboru na CD získaly již řadu ocenění (Choc du Monde de la Musique, 10 de Répertoire, "Zlatá Harmonie" za nejlepší českou nahrávku roku).

Práce souboru se soustředí jednak na semiologickou interpretaci gregoriánského chorálu podle nejstarších neumatických pramenů z 9.-11. století, jednak na uvádění gregoriánských zpěvů vlastní české chorální tradice včetně rané polyfonie. Díky intenzivnímu studiu středověkých pramenů v programech zaznívá i řada unikátních nově objevených skladeb ze 13.-15. století.

Další informace - http://www.gregoriana .cz





neděle 27. 12. 19.00 Z. Egressy: PORTUGÁLIE (na točně – kapacita 110 míst)



úterý 29. 12. 19.00 P. Kolečko, T. Svoboda: JAROMÍR JÁGR, KLADEŇÁK



čtvrtek 31. 12. 17:00 Brixi, Macourek, Lipský, Smejkalová: ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU

Vážení přátelé kladenské kultury,



zasílám Vám pokračování předešlého mailu, program na leden 2010 a únorový koncertní tip - vystoupení skupiny FEŠÁCI s Michaelou Tučnou.



Popisky uvádím pouze u představení, která nejsou uváděna v prosinci.





!!! LEDNOVÁ PREMIÉRA !!!

sobota 23. 1. 19.00 C. O´Reilly: BAVÍME SE O SEXU? (slavnostní premiéra)

Česká premiéra v režii Petra Svojtky! Nejnovější hra irského autora velice zábavnou formou zkoumá, co to znamená být mužem či ženou ve světě, který už není tak jednoduchý, jako býval. Moderní komedie mravů na vážné téma… sexu!

Režie: P. Svojtka Hrají: V. Pavlasová, L. Homola, M. Rošetzký, L. Zbranková, D. Marková









PROGRAM LEDEN 2010



středa 6. 1. 19.00 Brixi, Macourek, Lipský, Smejkalová: ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU



čtvrtek 7. 1. 19.00 K. Poláček, M. Vačkář, O. Havelka: MUŽI V OFFSIDU (host - Městské divadlo Mladá Boleslav)

MARTIN ZBROŽEK a OTA JIRÁK v komedii o tom, že kdo zradí svůj klub nemá štěstí v životě. Dozvíte se, co učiní vášeň fotbalová z pana Načeradce, majitele obchodu s konfekcí a gumáky a kterak otec a syn Habáskovi skrze lásku k žižkovské Viktorce dojdou rodinného štěstí. Přitom se bude vaše bránice třepetat jako míč ve svatyni soupeřova brankáře. Komedie Muži v offsidu pravidelně vyprodává hlediště po celé zemi a pyšní se několika oceněními - IX. ročník Grand festival smíchu v Pardubicích (absolutní vítěz a titul Komedie roku 2008, cena studentské poroty, cena za nejlepší ženský herecký výkon - Petra Nakládalová za roli Emilky Šefelínové), festival Setkání-Stretnutie ve Zlíně v květnu 2008 (divácky nejúspěšnější představení)

Režie: Ondřej Havelka Hudební nastudování: Jakub Šafr Hrají: O. Jirák/M. Učík, E. Reiterová, V. Havelka, P. Bucháček, M. Zbrožek, P. Nakládalová, M. Hrubý, K. Frydecká, M. Babuský, P. Halíček, J. Šafr



sobota 9. 1. 20.00 7. PLES V ČINOHŘE

Tradiční ples ve Středočeském divadle Kladno. Bohatý program, tombola, hudba k tanci a především skvělá zábava.



pondělí 11. 1. 19.00 JITKA ČECHOVÁ - KLAVÍR

Koncert v rámci cyklu Klubu přátel krásné hudby



pátek 15. 1. 19.00 N. W. EBERT: GANGSTEŘI Z MĚSTEČKA (host - Docela Velké Divadlo Litvínov)

DAVID SUCHAŘÍPA a ROMAN ŠTOLPA v komedii o malém idylickém francouzském městečku Valance, kde se nekrade, neloupí ani nevraždí a místní strážníci nemají co na práci. Jako blesk z čistého nebe je proto zaskočí rozhodnutí, že budou převeleni do většího města. Každý ze strážníků má v městečku něco, kvůli čemu je rozhodnut za každou cenu zůstat. A tak se to díky nim začne ve Valance hemžit zločinci, krádeže, loupeže a únosy jsou na denním pořádku a malé francouzské městečko, o kterém dosud nikdo nevěděl, má za chvíli nejvyšší zločinnost v celé Francii a díky tomu i nebývalou publicitu.

Režie: J. Galin Hrají: D. Suchařípa, L. Štolpa, Z. Dřízhalová, L. Lavičková, P. Erlitz, P. Kozák, A. Traganová, J. Galinová a L. Masár



úterý 19. 1. 19.00 N. Erdman, P. Khek, P. Mikeska: SEBEVRAH (host - Městské divadlo Mladá Boleslav)

Bláznivá satirická komedie, při které vám zmrzne úsměv. Svět, ve kterém žijeme je bizardní. Gagarin venčí Lajku na oběžné dráze, vhodné poprsí se dá pořídit jen v Paříži, sladký život se zasekl v basbombardónu a neznámo kde žije žena s plnovousem. Není divu, že vás napadne stát se raději SEBEVRAHEM a s tímto světem skoncovat. Anebo se mu vysmát. Přijďte potrápit své bránice dřív, než vás Vlk se Zajícem odnesou v rakvi. Jen počkej, DIVÁCI!

Režie: P. Mikeska a P. Khek Hrají: O. Jirák/I. Theimer, R. Teprt, L. Matoušková, P. Nakládalová, M. Ruml, M. Hrubý a další



čtvrtek 21. 1. 19.00 P. Kolečko, T. Svoboda: JAROMÍR JÁGR, KLADEŇÁK



pátek 22. 1. 10.30 C. O´Reilly: BAVÍME SE O SEXU? (veřejná generálka)

Česká premiéra v režii Petra Svojtky! Nejnovější hra irského autora velice zábavnou formou zkoumá, co to znamená být mužem či ženou ve světě, který už není tak jednoduchý, jako býval. Moderní komedie mravů na vážné téma… sexu!

Režie: P. Svojtka Hrají: V. Pavlasová, L. Homola, M. Rošetzký, L. Zbranková, D. Marková



sobota 23. 1. 19.00 C. O´Reilly: BAVÍME SE O SEXU? (SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA)



pondělí 25. 1. 18.00 P. Kolečko, T. Svoboda: JAROMÍR JÁGR, KLADEŇÁK



úterý 26. 1. 19.00 C. O´Reilly: BAVÍME SE O SEXU? (1. repríza)



pátek 29. 1. 19.00 V. Sigarev: DETEKTOR LŽI (na točně - kapacita 110 míst)



neděle 31. 1. 17.00 O. Wilde: JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI FILIPA

Jack žije dvojí život. V Londýně jako zábavný Filip, na venkově jako nudný Jack. Algernon je Jackův přítel z Londýna. Příšerně rád jí, ale bohužel i příšerně rád hraje na klavír. Jack má krásnou schovanku Cecilii, která existuje, a staršího prostopášného bratra, který... neexistuje! Algernon má zase nevyléčitelně nemocného přítele Bunburyho, který také... neexistuje. Jack vášnivě miluje Gvendolinu, Algernon ještě vášnivěji miluje Cecilii a obě mladé dámy naprosto nejvášnivěji milují Filipa, který..., no ano, rovněž neexistuje. Je však důležité ho mít! Proč?

Na tuto otázku vám zcela jistě odpoví brilantní konverzační komedie "Jak je důležité míti Filipa", rafinovaný příběh plný úsměvných nedorozumění s nečekaně absurdním rozuzlením celé zápletky.

Režie: I. Žantovská Hrají: Š. Benoni, T. Petřík, M. Rošetzký, R. Jíra, J. Jiskrová, D. Marková, S. Milková, J. Zimová





ÚNOROVÝ TIP!



čtvrtek 25. 2. 19.30 FEŠÁCI A MICHAELA TUČNÁ - výroční koncert

JAN TUREK, TOMÁŠ LINKA, JINDŘICH ŠŤÁHLAVSKÝ, ROBERT MOUCHA, JINDŘICH MALÍK, FRANTIŠEK PÁTEK, ANTONÍN KNY, MILOŠ SLEZÁK, MARTIN MELNIČENKO, LADISLAV BARTOŠ A PAVEL MACAR - to jsou dnešní FEŠÁCI.

Skupina FEŠÁCI vznikla v roce 1967. V roce 1974 přichází do kapely Michal Tučný, Petr Novotný a Tomáš Linka ze skupiny Greenhorns. Od roku 1974 do roku 1980, tedy po dobu 6 let vznikly u Fešáků písně a skladby, které navždy vešly do podvědomí posluchačů a diváků. Fešáci vyjíždí v roce 2010 na turné po celé republice se vzpomínkovým pořadem na Michala Tučného. Do kapely přišel Michal před 35 lety a příští rok to bude 30 let, kdy od kapely odešel. Tedy samá kulatá výročí. Na tomto "fešáckém" turné bude přítomna také dcera Michala Tučného Michaela. Kapela vzpomene na Michala a jeho nedožité 60. narozeniny nejenom veselými vzpomínkami, ale i písněmi, např.: Báječná ženská, Všichni už jsou v Mexiku, Poslední kovboj, Cesty toulavý, Sundej z hodin závaží atd. Tyto písně zazpívají jak členové Fešáků, tak i Michalova dcera Michaela, která má v repertoáru 5 "tátových" písní. V pořadu zazní samozřejmě také i slavné "fešácké" songy (za dobu 43 let své existence).





VSTUPENKY JSOU JIŽ V PRODEJI, REZERVUJTE SI SVÁ MÍSTA VČAS.



ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA.





PŘEDPRODEJ

On-line rezervace: www.divadlokladno.cz

Pokladna, tel.: 312 247 125, otevřeno po-pá 10:00-19:00 hod., soboty, neděle a státní svátky 1 hodinu před představením

Obchodní oddělení, tel.: 312 249 029, 324 142 224, e-mail: obchod@divadlokladno.cz

Další předprodej:

„Loď“ (bývalé informační středisko), nám. Svobody, po-pá 10:00-18:00 hod.

Městské informační centrum, Floriánské náměstí 103, tel.: 312 604 540, po-pá 9:00-17:00, so 9:00-13:00



REZERVUJTE SI VSTUPENKY ON-LINE

NA

WWW.DIVADLOKLADNO.CZ



S pozdravem



Antonín Prynke

obchodní oddělení Středočeského divadla Kladno (SDK)

a

Divadla Lampion

tel: 724 502 115

19.11.2009 | Autor: Antonín Prynke, Divadlo Kladno | stálý odkaz

<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se